Sanabel İnşaat Instagram SayfasıSanabel İnşaat Twitter SayfasıSanabel İnşaat Facebook Sayfası
menü

Kurumsal

2006 yılında Bursa’da kurulan Sanabel İnşaat, konuttan iş yerine, villadan ofise kadar gerçekleştirdiği tüm projelerle inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde inşa edilen Beşevler Sanabel Konakları, farklı mimari çizgisi ve kalitesiyle önemli projelerimizden biridir. Yine aynı ilçe sınırlarında yer alan Demirci Sanabel Villaları da, butik projelerimizden biridir.

Ayrıca Yıldırım İlçesi Millet Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Yıldırım Sanabel Evleri 1, Yıldırım Sanabel Evleri 2, Yıldırım Sanabel Evleri 3 ve Yıldırım Sanabel Evleri 4 isimli konut ve iş yeri projelerimiz, bölgeye yepyeni bir soluk getirmiştir. Mimari anlayışın yeniden yorumlandığı projelerimizin tamamı oldukça yüksek bir beğeni ve talep görmüştür. Şu anda Nilüfer Gümüştepe’de yapımı devam eden Gümüştepe Sanabel Konakları da ayrı ayrı parsellerde, sınırlı sayıda daire ve villa seçenekleri şeklinde projelendirilmiştir.

Gelişen şehirler ile birlikte, mimari anlayışın değiştiği günümüzde, müşteri beklentilerini karşılamak için maksimum çaba sarfeden Sanabel İnşaat, gerçekleştirdiği tüm projelerde kaliteyi ve estetiği yeniden tanımlıyor.

SANABEL
FSM Plaza 224 Ofis

Adres İhsaniye Mah. Leylak Sok. No: 5 Plaza 224 B Blok Kat: 6/30 Nilüfer / BURSA Telefon +90 224 451 82 00

SANABEL
Yıldırım Ofis

Adres Millet Mah. 4. Çakmak Sok. No: 1 Yıldırım / BURSA Telefon +90 224 364 82 00
Sanabel İnşaat A.Ş.
© 2018 SANABEL A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.